nummer 54 - 8 maart 2010
 
Focus
Agenda
Colofon



Focus


Beste ,
Het speciale coachingsprogramma voor vrouwen Jouw Ideale Relatie, heeft mijn verwachtingen overtroffen. De resultaten die de zes vrouwen die aan het programma meededen hebben bereikt, hebben mij geholpen bij het maken van een keuze.
Ik ga geen losse lessen meer aanbieden op internet, maar alleen nog coachingsprogramma's. Het is voor de deelnemers namelijk heel stimulerend om met anderen ervaringen te delen en elkaar vorderingen te zien maken.
En ik kan in een reeks lessen ook meer delen van de kennis en ervaring die ik de afgelopen vijftien jaar als coach heb opgedaan.

De komende tijd focus ik me dus op de Relatie APK® en het programma Jouw Ideale Relatie.

Ook ben ik druk bezig met het schrijven van een boek over relaties, dat in september verschijnt bij uitgeverij Sciptum.

Veel plezier op Internationale Vrouwendag en een fijne week!
Caroline Franssen



Agenda


______________________________ MAART 2010 _____________________________

VIJF GEHEIMEN voor vrouwen
Gratis PROEFwebinar MAANDAG 29 MAART maart om 19.30 uur.
Email
voornaam
achternaam
 


Colofon
Uitgave en copyright
mr. Caroline Franssen

Ant. van Lalainglaan 1
4101 HS Culemborg

Mail
Caroline Franssen

Website Caroline Franssen
Telefoon: 0345-533967

Stuur deze nieuwsbrief door
Vijf geheimen van een goede relatie
Uit je relatiedip met de Relatie APK®
Column waarom vrouwen zo snel wanhopig zijn

Gratis proefles op internet
Juist hele leuke, sterke en actieve vrouwen kunnen in hun relatie in problemen terecht komen. Dat heb ik de afgelopen jaren gemerkt in mijn praktijk.

We hebben gelijke kansen en willen graag een echte gelijkwaardige relatie. Maar in de praktijk zie ik dat juist van actieve vrouwen de relatie niet zo leuk is als ze gehoopt hadden. Dat is niet nodig! Je kunt een zelfstandige vrouw zijn én tegelijk een leuke, stimulerende relatie hebben. In dit gratis proefwebinar licht ik een tipje van de sluier op van vijf geheimen die ervoor gaan zorgen dat jij een betere relatie krijgt. Je ontdekt of deze manier van leren op internet jou bevalt. In het programma Jouw Ideale Relatie worden de vijf geheimen verder uitgewerkt.


Vanwege internationale Vrouwendag, vandaag €75 korting bij inschrijving op Jouw Ideale Relatie (klik om meer te lezen)

Lees hier meer over groepscoaching via internet.

Als jij verandert, dan verandert je partner vanzelf mee

"Voor het gesprek konden we elkaar niet echt goed bereiken. Ik bespeurde zelfs soms een ‘beleefde conversatie-toon’.
Sinds de APK hebben weer veel lol, staan dichter bij elkaar, zoeken naar wat werkt, durven weer meer kwetsbaar te zijn. Wat een prachtige man heb ik toch, ik zie hem weer. Dank voor je luchtige en rake opmerkingen en vragen."
Dat zegt Mirjam Derksen van Mamaloe-coaching over de Relatie APK® die zij samen met haar partner deed.

De Relatie APK® is bedoeld voor stellen die behoefte hebben aan een krachtige boost voor hun relatie. Maar niet zitten te wachten op langdurige begeleiding. Voor zelfstandige stellen dus, die meer diepgang en gelijkwaardigheid in hun relatie willen brengen.


Lees hier meer informatie over de Relatie APK®.

Woede brengt vrouwen in de problemen

Waarom vrouwen zo snel wanhopig zijn

Mijn column over de invloed van vaders op relaties heeft nogal wat stof doen opwaaien.
In de column beweer ik dat veel vrouwen in hun huidige relatie snel wanhopig (of boos) reageren omdat ze als kind niet van hun vader kregen wat ze nodig had.

Vanwege die 'leegte' raken ze sneller uit balans en reageren ze over-emotioneel. Daardoor krijgen ze niet wat ze nodig hebben. Vrouwen hebben te leren om zichzelf gerust te stellen, zodat ze op een meer ontspannen manier hun doelen kunnen bereiken. Doe mee aan de discussie op mijn website en lees de column
Waarom vrouwen zo snel wanhopig zijn hier.

 
 
Aanmelden
Klik hier voor een abonnement op deze nieuwsbrief.
 
Afmelden
Wil je deze nieuwsbrief niet meer ontvangen?
om je abonnement te beëindigen.