Hierbij ontvang je het laatste nieuws en een overzicht van komende activiteiten die op de agenda van het Kwaliteitsnetwerk mbo staan. In de column van Rinske Stelwagen, lees je over de resulaten van de proeftuinen . Wil je meer weten over de activiteiten van het netwerk, neem dan contact op of kijk op onze website.
“’t Is weer voorbij die mooie proeftuinperiode”
Na twee schooljaren is de proeftuinperiode voorbij. Meer dan dertig mbo-scholen hebben het gedachten-goed van referentiewaarden in de praktijk getest. En dat leverde verrassend positieve resultaten op.
Met trots en vertrouwen is vandaag Kwaliteit in Kleur “Kijk op kwaliteit” aangeboden aan Gaby Allard (bestuurslid MBO Raad) tijdens de jaarlijkse conferentie van het Kwaliteitsnetwerk mbo.
En wat was het weer een mooie conferentie! Deze keer in De Woonindustrie in Nieuwegein. We kijken terug op een inspirerende en leerzame dag. Ben je benieuwd naar de presentaties, neem dan een kijkje op onze website
Tijdens de conferentie van 3 oktober zijn de opbrengsten gedeeld van de coalitie Flexibilisering, Data en Teams aan Zet. Dit zijn weer mooie voorbeelden van hoe we samen de kwaliteit van het onderwijs kunnen versterken, we doen het samen!
Op 12 december komt er weer een mooie betekenisvolle en gevarieerd vormgegeven ambassadeursbijeenkomst aan. Onze ambassadeurs worden o.a. bijgepraat over het referentiewaarden traject en de stand van zaken m.b.t. de nieuwe coalities.
In het najaar organiseren wij maandelijks een online technische briefing over de werking van het referentiewaarden model. Er is ook ruime gelegenheid om vragen te stellen aan het projectteam.